obrączki

Ślub wiąże się z całą masą przygotowań, które często pochłaniają ogrom naszej energii. Niewątpliwie jednak większość par zgodnie przyznaje, że jest to tak wyjątkowy dzień w życiu, że dopracowanie jego przebiegu jest warte włożenia w to całego swojego serca. Nic więc dziwnego, że także oferta personalizacji obrączek ślubnych zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem.

Personalizacja, czyli właściwie co?

Zanim odpowiemy sobie na pytanie, czy personalizacja obrączek to pomysł godny uwagi, wypada najpierw wyjaśnić, co ona właściwie obejmuje. U każdego jubilera może być inaczej, będą także tacy, w ofercie których tego rozwiązania po prostu nie będzie. Na podstawie propozycji, którą ma dla swoich klientów jubiler Niewęgłowski, możemy jednak wskazać, że personalizacja obejmować może:

  • wybór modelu obrączki, odpowiedniego kruszca, jego koloru (także na przykład różowego lub czarnego złota) próby, rodzaju matu lub połysku obrączki (masz do wyboru choćby młotkowany mat/połysk, ice, piaskowanie i wiele innych)
  • możliwość dopasowania interesującego cię milgryfu lub faktury (tutaj czeka na ciebie kolejna długa lista możliwości, która pozwala ci stworzyć projekt, który naprawdę ci się marzy)
  • zaawansowaną personalizację w formie osobistego podpisu, grawerunku na bazie twojego projektu, a nawet odcisku palca. 

Możliwości personalizacji jest naprawdę wiele, a wygodny konfigurator nie tylko pozwala ci się na początku zorientować w liście możliwości, jakie masz do wyboru, lecz także krok po kroku z nich wybierać i obserwować ostatecznie powstający projekt. Nowoczesne wizualizacje powstające w czasie rzeczywistym razem z twoimi wyborami, zdecydowanie ułatwiają personalizację.

Dla kogo jest personalizacja?

Personalizacja obrączek ślubnych jest dostępna dla każdej pary. Czasami możesz mieć ochotę jedynie na dodanie tak osobistego szczegółu jak podpis i to rozwiązanie jest jak najbardziej w porządku. Będą jednak pary, które obrączki będą chciały zaprojektować w najdrobniejszych szczegółach i także w takiej sytuacji nowoczesna personalizacja im to umożliwi. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne projekty, stawiają na biżuterię osobistą, podkreślającą magię chwili. Dla tych, dla których obrączka naprawdę jest wyjątkowym symbolem związku między dwójką osób, magia personalizacji może okazać się doskonałym rozwiązaniem pozwalającym znaleźć idealną biżuterię ślubną. 

You may also like