butik

Kompleksowe wyposażenie sklepów

Kupując meble sklepowe do butiku odzieżowego, zwykle przeglądamy oferty firm z branży kompleksowe wyposażenie sklepów. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz sklep odzieżowy i asortyment będą prawidłowo wyeksponowane, wybierzmy sprawdzoną firmę wyposażenia sklepów z długoletnim doświadczeniem. Prezentujemy meble z systemu LINE firmy ABM, dzięki którym ubrania przyciągną spojrzenia Klientów.

Uniwersalne meble w przystępnych cenach – wyposażenie sklepów odzieżowych

Kolekcja LINE określana jest jako najbardziej uniwersalny, a przy tym system odzieżowy ABM w atrakcyjnych cenach. W kolekcji znajdziemy bowiem klasyczne meble sklepowe, wyprodukowane z myślą o ekspozycji różnorodnego towaru, w tym odzieży. Bazę wyposażenia sklepów stanowi tu metalowy profil z perforacją. Do listwy mocujemy dodatki w postaci ramion, półek, krat i zawieszek oraz  listwy cenowe i wieszaki, kosze.

W skład mebli LINE wchodzą regał sklepowy przyścienny oraz garderoby modułowe, które świetnie sprawdzają się także w przestrzeni prywatnej. Do wyboru mamy gotowe regały lub pojedyncze elementy, z których sami skomponujemy niezbędne wyposażenie sklepów.

Materiały, z których wykonane są meble LINE to płyta laminowana i stal. Z płyty laminowanej powstały plecy regałów i półki sklepowe. To popularny materiał ze względu na szeroką kolorystykę oraz odporność na ogień i wodę. Metalowe elementy systemu LINE to listwy, wsporniki, ramiona, zawieszki. W przypadku garderób modułowych półki oraz profile powstały z naturalnego drewna paulownia.

Zawieszki sklepowe do ekspozycji ubrań – meble sklepowe

Dzięki licznym zawieszkom z systemu LINE produkty w sklepie tzn. ubrania możemy prezentować na różne sposoby. Dostępne są bowiem funkcjonalne akcesoria jako zawieszki sklepowe o rozmaitych kształtach i długościach, montowane do ramion. Powstały ze stali malowanej lub chromowanej. Mamy na przykład zawieszki skośne, które prezentują towar kaskadowo. Zawieszki łukowe charakteryzują się natomiast zaokrąglonym kształtem. Dalej mamy zawieszki z jednym lub kilkoma bolcami, z haczykami lub kulkami, zygzakowate. W przypadku sklepów sportowych świetna będzie zawieszka na piłkę, którą umieścimy tuż obok odzieży sportowej.

W przypadku wyposażenia butiku odzieżowego będziemy potrzebować także dodatkowych mebli. Będą to stojaki na ubrania, które postawimy na środku sklepu, lady sklepowe np. sklepowa sprzedażowa, przy której Klienci wygodnie zapłacą za towar czy przymierzalnie z dużymi lustrami. Całkowite wyposażenie sklepu i ofertę możemy obejrzeć na stronie firmowej ABM lub w sklepie on-line, gdzie mogą Państwo złożyć zamówienie na meble sklepowe, w tym system odzieżowy LINE.

You may also like