namiot

Coraz częściej wybieranym schronieniem w trakcie imprez okolicznościowych są namioty imprezowe. Rozwiązanie to umożliwia stworzenie niezwykłego, klimatycznego przyjęcia w samym środku lata, zapewniając bezpieczeństwo nawet w przypadku załamania pogody. Namiot imprezowy nie może obejść się bez odpowiedniego oświetlenia, dlatego też w naszym poradniku podpowiadamy, jak rozświetlić namioty imprezowe, nie ujmując im uroku.

Namioty imprezowe na wesele – jak je rozświetlić?

Organizacja przyjęcia w namiocie imprezowym będzie niezwykle interesującą alternatywą dla zabaw urządzanych w lokalu czy restauracji. Namioty imprezowe z Das Company pozwolą cieszyć się letnią aurą oraz stworzyć niepowtarzalny klimat. Przy organizacji przyjęcia nie można zapomnieć o oświetleniu. 

Przy wyborze kieruj się przede wszystkim względami praktycznymi, zabawa nie powinna skończyć się przed czasem z powodu ciemności. Bierz jednak pod uwagę również aspekty dekoracyjne, by światła nawiązywały do stylistyki całego wesela. 

Łańcuchy LED – uniwersalne i energooszczędne rozwiązanie 

Rodzaj wybranego oświetlenia powinien być dopasowany przede wszystkim do charakteru organizowanego przez nas wydarzenia. Najpopularniejszą opcją są łańcuchy Led, które są nie tylko praktyczne, ale pełnią także rolę dekoracyjną. Jest to doskonałe rozwiązanie na przyjęcia weselne lub komunijne. Dostępne w wielu kształtach i kolorach zbudują niepowtarzalny klimat każdego przyjęcia. 

Namioty imprezowe – jak je przygotować na imprezę z bliskimi?

Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją imprezy w gronie bliskich znajomych lub rodziny, warto rozważyć alternatywne rozwiązania, które zaskoczą naszych gości i umilą im zabawę. Niebanalnym rozwiązaniem będą meble podświetlane za pomocą lampek LED. 

Możliwość zdalnego sterowania zwiększa wygodę ich stosowania. Z pomocą pilota zmienisz poziom natężenia światła, barwę oraz efekty świetlne i dopasujesz je do nastroju. Pamiętaj, by namioty imprezowe zawsze były atrakcyjnym i bezpiecznym miejscem w trakcie zabawy.

You may also like