monitor

Każda firma, która chce się rozwijać, powinna zwrócić uwagę na profesjonalne ekrany oraz monitory, które dzięki nowoczesnej technologii ułatwiają szybszą i efektywniejszą pracę oraz dostarczanie informacji. Którym warto przyjrzeć się z większą uwagą?

Firmy próbują unowocześniać swoje biura m.in. przez zmianę sprzętu. Jedną z nowinek technologicznych, która staje się coraz popularniejsza, jest zastosowanie ekranu z funkcją digital signage. System digital signage można spotkać praktycznie wszędzie. Szczególnie tam, gdzie przekazywanie informacji jest najważniejszym punktem reklamy, np. na lotniskach czy dworcach. Na taką „nowinkę technologiczną” stawiają także nowoczesne firmy, które chcą korzystać z najlepszego sprzętu. Jaki monitor do biura warto więc wybrać?

Jaki monitor do biura?

Jaki monitor do biura będzie najlepszy? Na uwagę zasługuje ten odbiegający swoim wyglądem od tradycyjnych ekranów komputera, czyli zakrzywiony monitor 34”CJ791 od Samsunga. Jest to niewątpliwie monitor profesjonalny, charakteryzuje się tym, że ma dwa porty Thunderbolt™ 3, które umożliwiają podłączenie do ekranu dwóch innych komputerów: Maca lub PC-ta. Dodatkowym atutem, który zainteresuje nie jedną osobę, jest możliwość przesyłania z pomocą Thunderbolt™ 3 filmów video i innych danych znacznie szybciej niż przez podłączenie USB 3.0. Zakrzywiony ekran ma za zadanie ułatwić pracę i zwiększyć komfort korzystania ze sprzętu tak, że krzywizny monitora odpowiadają na krzywizny naszych oczu.

Na pytanie o to, jaki monitor do biura będzie odpowiedni, firma Samsung proponuje właśnie ten model o ultraszerokim, 34-calowy ekranie. Ponadto zadbano o design, gdyż ekran jest pozbawiony ramki i zgrabnie ukryte kable za tylnym panelem monitora sprawiają, że sprzęt wydaje się jeszcze zgrabniejszy.

Monitor profesjonalny

W niemalże każdym biurze sprzęt jest dość mocno eksploatowany. Dlatego większość nowoczesnych i dobrych firm stawia na monitor profesjonalny, który ułatwi pracę i będzie służył latami. Nie wszyscy chcą jednak sprzętów o oryginalnym kształcie. Dla szukających monitora profesjonalnego o tradycyjnym wyglądzie ekranu w swojej ofercie Samsung ma kilka propozycji monitorów o wysokiej rozdzielczości.

Rozważyć na pewno warto zaawansowany monitor biznesowy LSR750 – to rozwiązanie, które pozwoli na łatwe przemieszczanie ekranu. Dzięki płaskiemu monitorowi z łatwością można go odsunąć aż do ściany, aby zwolnić przestrzeń. Ten model pozwala na dostosowanie ekranu i jego nachylania do swoich potrzeb. Kable od monitora są doskonale ukryte dzięki stojakowi monitora, co pozwala na zachowanie większej czystości na biurku. Warto zwrócić uwagę na stojak do monitora. Jest to element, który zwiększa komfort pracy poprzez ustawienie ekranu na odpowiadającej nam wysokości, więc dla wielu pracowników jest to świetne ułatwienie. Dla wymagających od monitora wysokiej jakości obrazu Samsung zaprojektował 32-calowy monitor UHD UJ590. Rozdzielczość UHD dostarcza wysoką jakość barw i detali. Ten model monitora oferuje wyświetlanie miliarda kolorów i odcieni, co wpływa na realistyczne postrzeganie obrazów. To świetne rozwiązanie do pracy nad grafiką czy edycją filmów.

You may also like