reklama

Nowoczesne nośniki reklamowe to przede wszystkim takie gadżety promocyjne, jakie cechuje dynamizm w trakcie zastosowania. Element ruchu jest kluczowy dla zwrócenia uwagi wśród potencjalnych odbiorców i gwarantuje ich zaangażowanie w odbiór. To z kolei przekłada się na wzbudzenie świadomości na temat danej firmy i angażuje potencjalnych klientów do zapamiętania brandu oraz jego czołowych produktów lub usług. Jednym z nośników doskonale sprawdzających się w tej roli są słupy pneumatyczne, nazywane również chwiejami.

Mobilny gadżet reklamowy

Oferowane na stronie https://sklep.grupaluxpol.pl/kategoria-produktu/systemy-pneumatyczne/slupy-i-worki-pneumatyczne/ słupy pneumatyczne są mobilnymi gadżetami promocyjnymi, wobec czego można je ustawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Tak uniwersalne zastosowanie jest dużą zaletą i przekłada się na zainteresowanie ofertą marki. Energiczne, falujące ruchy zwracają uwagę zwłaszcza na imprezach plenerowych, takich jak koncerty albo festiwale muzyczne. Skuteczny przekaz sprawia, że grupa docelowa jest bardziej zainteresowana tym, co jest jej proponowane.

 Wysokogatunkowa tkanina poliestrowa, z jakiej wykonane są chwieje, powlekana jest dodatkowo PCV, co gwarantuje ochronę słupa przed wiatrem bądź intensywnymi opadami deszczu. Gramatura 300 g/m2 odpowiada za wytrzymałość na:

  • rozciąganie,
  • rozrywanie,
  • gięcie,
  • temperaturę otoczenia,
  • promieniowanie ultrafioletowe.

Dodatkowo na specjalne życzenie klientów chwiej reklamowy może zostać pokryty tkaniną o podwyższonej wodoodporności. Klienci mogą dobierać słupy pod kątem takich parametrów jak:

  • wysokość,
  • oświetlenie LEDowe,
  • obszycie rzepem,
  • baner,
  • aparat zmierzchowy.

Im więcej dodatkowych opcji, tym większa pewność, że element taki zostanie doskonale wyeksponowany i zwróci uwagę otoczenia. Dlatego przed złożeniem zamówienia należy dokładnie przemyśleć, jaką rolę ma spełniać słup pneumatyczny wykorzystywany jako środek promocyjny.

Nowoczesna forma reklamy

Chwieje stanowią element nowoczesnej formy reklamy, jaki wykorzystany może zostać zarówno w formie indoorowej, jak i outdoorowej. Unikalny design, jaki cechuje słupy pneumatyczne,sprawia, że są one zapamiętane przez odbiorców. To wysoce skuteczny sposób na to, żeby wypromować daną działalność. Wystarczy jedynie zwrócić uwagę na to, żeby słupy były kolorystycznie dopasowane do brandu lub całej kampanii promocyjnej i żeby były estetyczne. Ich konstrukcja sama w sobie przyciągnie wzrok. Można wybrać dowolną kolorystykę i zdecydować się na wykorzystanie trwałego druku solwentowego albo sublimacyjnego, aby projekt był jak najbardziej spersonalizowany. Do gotowego słupa otrzymuje się zestaw akcesoriów niezbędnych do jego złożenia, a sam montaż nie jest skomplikowany. Z kolei uzyskane efekty są zachwycające.

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zamówienie takich gadżetów promocyjnych, szybko zauważą, że był to słuszny wybór. Tak dynamiczna forma promocji zainteresuje konsumentów i przełoży się na budowanie pozytywnego wizerunku określonej marki.

You may also like