para młoda

Ślub zimą to z całą pewnością bardzo dobre rozwiązanie dla wielu par. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także zapoznać się z propozycjami stylizacji dla Pana Młodego.

Garnitur

Wśród obowiązkowych elementów stroju każdego Pana Młodego można wymienić taki strój jak garnitur lub smoking. Odpowiednio dopasowany garnitur powinien chronić mężczyznę przez zimnym wiatrem oraz chłodem, który może się pojawiać podczas ślubu zimą. Warto zdecydować się na wybór garnituru z wysokiej jakości materiałów, takich jak na przykład wełna. Najlepiej w tym przypadku sprawdzą się modele w uniwersalnych barwach, takich jak czerń lub granat. Będą się one prezentowały niezwykle elegancko, co jest kluczowym aspektem podczas tak ważnego dnia, jak ślub i wesele.

Kamizelka

Kolejnym elementem garderoby, który doskonale sprawdzi się podczas zimowego ślubu, bez wątpienia jest kamizelka. Stanowi ona fantastyczne uzupełnienie zakładanego garnituru lub smokingu, dlatego warto ją uwzględnić podczas komponowania swojego stroju. Dzięki kamizelce zwiększony zostanie komfort termiczny mężczyzny, jeśli na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Najlepszym wyborem będzie kamizelka, która będzie dobrze dopasowana do garnituru pod względem wyglądu. Wtedy cała stylizacja na pewno będzie się charakteryzowała dość wysokim poziomem spójności.

Płaszcz

Podczas komponowania stylizacji na ślub nie należy zapominać o dobrze dopasowanym okryciu wierzchnim. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku na pewno będzie płaszcz o klasycznym kroju. Będzie się on prezentował dość elegancko i doskonale komponował z pozostałymi elementami męskiej garderoby na ślub. Bardzo dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na wybór dłuższego płaszcza w uniwersalnych kolorach, takich jak na przykład czerń. W obecnych czasach w sprzedaży można znaleźć dość zróżnicowane modele płaszczy zimowych, dlatego na pewno każdy mężczyzna dobierze dla siebie coś odpowiedniego.

Buty

Obowiązkowym elementem męskiej garderoby na ślub w zimie oczywiście są również buty, które powinny być dobrze dopasowane do pozostałej części stroju. Najlepiej w tak ważnym dniu sprawdzą się półbuty męskie, które charakteryzują się wyjątkowo wysokim poziomem elegancji. Będą się one fantastyczne komponować w towarzystwie garnituru oraz płaszcza, ponieważ cała stylizacja będzie w tym przypadku bardzo spójna. Półbuty męskie najlepiej wybrać w kolorze garnituru. Mogą być one zarówno czarne, jak i w kolorze ciemnego brązu lub granatu.

Dodatki

Stylizacja każdego mężczyzny na ślub powinna również uwzględniać dobrze dopasowane dodatki, dlatego nie należy o nich zapominać. Wśród najczęściej wybieranych dodatków na zimowy ślub można wymienić ciepły szal lub chustę, a także eleganckie, skórzane rękawiczki. Dzięki nim mężczyzna na pewno będzie odczuwał komfort cieplny podczas tak ważnego dla niego dnia, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrze dopasowane dodatki. W kolekcjach jesienno-zimowych największą popularnością cieszą się ciemne i stonowane kolory, dlatego warto na nie postawić.

You may also like