konsola

Sympatyczny wąsaty hydraulik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z gier wideo. Super Mario łączy pokolenia i zyskuje kolejne rzesze wiernych fanów. Czytaj dalej, by poznać najlepsze tytuły na Nintendo Switch i przekonać się, że tego ulubionego bohatera spotkasz nie tylko w popularnych platformówkach.

Przełomowa konsola przepustką do świata Super Mario

Przełomowa, bo pierwsza na gamingowym rynku konsola hybrydowa, to gadżet, który stwarza zupełnie nowe możliwości. Zachwycająca niewielkim rozmiarem, w środowisku graczy została okrzyknięta przepustką do świata gier. Nie bez powodu. Decydując się na Nintendo Switch, możesz korzystać z bogatej biblioteki tytułów Super Mario. Dzięki możliwościom, jakie stwarza Plenti, nie musisz nadwyrężać domowego budżetu – hybryda jest dostępna w opcji krótko lub długoterminowego wynajmu.

1. Największa, najbardziej ambitna i oferująca najwięcej możliwych rozwiązań – Super Mario Odyssey to gra zaprojektowana w taki sposób, by maksymalnie angażować. Nastawiona na nieustanną eksplorację, zaskakuje mnogością sekretów. I najważniejsze – w tej rozgrywce wykorzystasz czapkę Mario!

2. Wymagająca i mocno angażująca – Mario Karate 8 Deluxe jest uznawana za najlepszą odsłonę serii. Czy słusznie? Tak, biorąc pod uwagę fakt, że zapewnia nawet kilka godzin doskonałej zabawy, oferując bogatą zawartość. Co czeka Cię w tej rozgrywce? Udział w wyścigach organizowanych na zamkniętych trasach. Dopracowane szczegóły wyraźnie podnoszą komfort gry, a dodatkową frajdę zapewnia możliwość driftowania.

3. Przygotowana specjalnie na Nintendo Switch, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury jest uznawana za jedną z lepszych gier platformowych dostępnych na rynku. Różnorodne plansze nie są jedyną zaletą tytułu. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury to przede wszystkim doskonały pretekst do zabawy w gronie przyjaciół (do 3 osób).

4. Super Mario Maker 2 to zachwycająca gra 2D, tworzona przez Ciebie. Każdorazowo inna, zawsze spójna z oczekiwaniami gracza. W ramach rozgrywki są dostępne plansze klasyczne i bardziej zaawansowane, wymagające szybkości, całość natomiast zmierza do odbudowy zamku. Co ciekawe, ta pozornie najprostsza gra może solidnie angażować – niektóre etapy kojarzą się z grami logicznymi i wymagają większego skupienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like