klima

Kurs montażu klimatyzacji w praktyce kierowany jest do osób, które chcą nauczyć się montować urządzenia klimatyzacyjne, by rozszerzyć zakres usług lub rozpocząć własny biznes.

Szkolenie montaż klimatyzacji w praktyce pozwala na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu prawidłowego montażu urządzeń, doboru odpowiednich narzędzi i materiałów oraz uruchamiania i diagnostyki klimatyzacji. Dzięki małym grupom każdy uczestnik może liczyć na pełną uwagę szkoleniowca i dokładne sprawdzenie nabytych umiejętności w praktyce. Za zakończenie każdy uczestnik kursu dostaje certyfikat potwierdzający jego umiejętności. 

Zapisz się na kurs montowania klimatyzacji: https://f-gazy-on-line.pl/kursy/kurs-montazu-klimatyzacji

Zdobądź przydatne kwalifikacje

Szkolenie praktyczne dla instalatora klimatyzatorów przeznaczone jest dla osób zainteresowanych dogłębną wiedzą na temat montażu i konserwacji klimatyzatorów. Aby zapisać się na szkolenie dla instalatorów klimatyzacji, nie trzeba posiadać żadnej wiedzy z zakresu klimatyzacji. Całą kompleksową wiedzę uczestnik dostanie na jednym szkoleniu! Kurs umożliwia zdobycie niezbędnej wiedzy i praktyk w zakresie prawidłowego montażu urządzeń klimatyzacyjnych, doboru narzędzi i materiałów, a także uruchomienia i diagnostyki klimatyzacji.

Czego dowiesz się podczas kursu

Podczas kursu dotyczącego instalacji klimatyzacji zostaną omówione w praktyce takie tematy jak: klimatyzatory – omówienie różnych typów klimatyzatorów, sprzęt instalacja i konserwacja klimatyzatorów, wprowadzenie do instalacji i obsługa klimatyzatorów podstawy termodynamiki, rodzaje urządzeń chłodniczych, dobór i budowa urządzeń i ogólne zasady instalacji, montażu, budowy urządzeń, ogólne zasady obsługi i konserwacji.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający podniesienie jego kwalifikacji w zakresie montażu klimatyzacji.

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy

Klimatyzacja cieszy się coraz większą popularnością na rynku. Pojawiają się coraz częściej nie tylko w firmach, ale także w domach, przyszłość rynku rysuje się zatem bardzo pozytywnie.

Pomyślne ukończenie kursu umożliwia znalezienie lepszej pracy lub zwiększenie wynagrodzenia. Stajesz się bardziej atrakcyjny w oczach przedsiębiorcy lub masz możliwość założenia własnego biznesu!

Kursy opierają się na najnowszych technikach branżowych i prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Wybierz “Klimatyzacja kurs” i uzyskaj certyfikat montera klimatyzacji.

You may also like