flagi reklamowe

Flagi reklamowe to nośnik, jaki jest coraz częściej wykorzystywany. Mogą mieć charakter promocyjny lub informacyjny. W Luxpol zawsze są zrobione zgodnie z założeniami klientów, wobec czego sporo osób decyduje się na to, by zlecenie na taką opcję promowania realizować dokładnie tutaj.

Wysoka jakość wydruków

Materiał na flagi reklamowe jest wykonany na materiale o gramaturze 130 g/m2 i 115 g/m2. Jest on zrobiony z poliestru, odpornego na wilgoć, niskie i wysokie temperatury, a także inne czynniki atmosferyczne. Zleceniodawca może zadecydować, czy chce, by nadruki były zrobione w formie jedno – albo dwustronnej. Są one też zrobione przy pomocy druku sublimacyjnego, co jeszcze bardziej ochrania flagę przed wyblaknięciem. Ilość kolorów, jak i kształtów do wyboru jest nieograniczona. Katalog firmowy umieszczony jest pod adresem https://grupaluxpol.pl/flagi-reklamowe i tam też szybko można sprawdzić, co jest warte uwagi.

Konsumenci przede wszystkim są wzrokowcami i jeśli tylko przedsiębiorca zdecyduje się na to, by zrobiona została dla niego flaga reklamowa, to ma zapewnioną rozpoznawalność.

Zlecenia realizowane są kompleksowo, co oznacza, że można nie tylko liczyć na zrobienie elementu głównego, ale także na to, że będzie on obszyty wieloma dodatkami. Na przykład, mogą to być karabińczyki w standardzie co 50 centymetrów. Można też decydować się na przelotki, a więc stalowe oczka, ułatwiające montaż na maszcie. Dostępna też jest opcja umieszczenia górnego rękawa, wtedy gdy poprzeczka na maszcie jest pozioma.

Pracownicy Luxpol stosują innowacyjne technologie, co pozwala uformować różne kształty i zapięcia. W projekcie mogą też być uwzględnione systemy zapięć, wkrętów i pozostałych elementów pomocnych w montażu. Profesjonalne podejście do realizacji zleceń sprawia, że zleceniodawcy mają zagwarantowane równocześnie promowanie oraz uzyskanie prestiżu. Marka, jaka zastosuje wysokiej jakości flagi reklamowe może oczekiwać bardzo dobrych rezultatów.

Wszechstronne zastosowanie flag reklamowych od Luxpol

Flagi reklamowe produkowane przez Luxpol mają wszechstronne zastosowanie. Najczęściej klienci decydują się je umieszczać przy biurach deweloperów, przy salonach samochodowych i przed siedzibami firm z dowolnych branż. Jest to również tradycyjnie dobierany element, sprawdzający się w promowaniu barw dowolnych instytucji albo przedsiębiorstw. Zastosowanie flag może być:

– eventowe,

– promocyjne,

– narodowe,

– miejskie,

– klubowe.

W nowoczesnym parku maszynowym powstają realizacje, z jakich klienci są bardzo zadowoleni i cenią to, co mogą wybierać. Flagi mogą zostać wykonane z trwałego materiału poliestrowego, o gramaturze 115 g/m2 oraz 130 g/m2. Materiały używane do produkcji flag wykazują odporność na wpływ czynników atmosferycznych. Warto przyjrzeć się wszystkim propozycjom i pośród nich znaleźć coś, co w pełni sprawdzi się w tym miejscu, w jakich zamierza się flagę ustawić. Wówczas kampania promocyjna lub informacyjna będzie zrealizowana wzorcowo.

You may also like