woda

Czy jedną decyzją możesz zadbać nie tylko o siebie, ale i o planetę? Owszem! Pomoże ci w tym butelka filtrująca. Dowiedz się więcej i już dziś podejmij decyzję.

Butelka z filtrem – kilka słów wstępu

Co sprawia, że butelka filtrująca jest tak niezwykłym rozwiązaniem? Fakt, że pomimo małych rozmiarów niesie wiele możliwości. Butelka wielokrotnego użytku jest trwała, poręczna i lekka, dzięki temu sprawdzi się w każdych warunkach i o każdej porze, gdziekolwiek jesteś. Każda butelka na wodę posiada ustnik z filtrem węglowym (naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru z wody kranowej, pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków naturalnie w niej występujących (m.in. wapń oraz magnez), oraz lekko podwyższa pH wody, co podnosi jej jakość. Jednak butelka wielokrotnego użytku to nie tylko wysoka skuteczność, ale i wyjątkowy design, który sprawi, że butelka z filtrem szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który wyrobi w tobie nowy pozytywny nawyk. Doceniasz rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiasz sport oraz prowadzisz zdrowy styl życia, a może dopiero chcesz zacząć? Niezależnie od odpowiedzi butelka filtrująca jest rozwiązaniem dla ciebie.

Co zyskasz, sięgając po butelkę na wodę?

– wyrobisz w sobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu

– zaoszczędzisz energię, czas i pieniądze

– zatroszczysz się o środowisko

– zapewnisz sobie wyjątkowo komfortowe rozwiązanie

Butelka wielokrotnego użytku – którą wybrać?

Zawsze stawiasz na stabilność, najwyższą jakość oraz gwarancję skuteczności? Sięgnij po butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Ale to nie wszystko:

– wykorzystanie Tritanu® sprawia, że butelka jest lekka, bezpieczna dla zdrowia, a przy okazji nie pochłania zapachów

– zbiornik butelki Solid możesz myć w zmywarce

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

– wygodna rurka gwarantuje wygodne picie bez przechylania butelki

– posiada hipoalergiczny ustnik

– posiada wygodny przycisk Onetouch

– gwarantuje szczelne zamknięcie

– posiada wygodny uchwyt

– posiada szeroki otwór do łatwego nalewania wody kranowej

Smaczna filtrowana woda kranowa – gdzie może ci się przydać?

– w pracy

– na uczelni

– w szkole

– na spacerze

– w domu

– na wyjazdach zarówno tych krótkich, jak i długich

– na siłowni

– podczas aktywności

Przekonały cię powyższe argumenty i już dziś chcesz sięgnąć po to wyjątkowe rozwiązanie? Butelka wielokrotnego użytku jest dostępna na stronie dafi.pl. Zmień swoje nawyki, zmień swój dzień!

You may also like