blender

Chęć włączenia do swojej diety zdrowych, sycących i szybkich w przygotowaniu posiłków sprawiła, że coraz więcej osób decyduje się na inwestycję w wysokiej jakości blender kielichowy, na przykład Blendtec Designer 725. To inteligentny sprzęt, dzięki któremu można otrzymać puszyste, owocowo-warzywne smoothie, idealnie gładką zupę krem i drobno zmielone ziarna do porannej filiżanki kawy. Bez problemu pokruszy również lód do słodkich drinków. Ten multifunkcyjny blender umożliwia regulowanie prędkości oraz posiada wygodny program samoczyszczący, który usprawnia proces mycia po użyciu urządzenia i pomaga oszczędzić czas.

Jakie zalety posiada blender Blendtec Designer 725?

Czy da się za pomocą jednego urządzenia przygotować pełny posiłek składający się z aromatycznej, kremowej zupy, sosu do mięsnej pieczeni i świeżo wyciskanego soku? Oczywiście, że tak. Za pomocą tego samego sprzętu przyrządzić można nawet porcję czekoladowych lodów na deser. Głównym zastosowaniem blendera kielichowego pozostaje jednak przygotowywanie zdrowych, pełnych witamin i składników odżywczych koktajli owocowo-warzywnych. Silnik o wysokiej mocy umożliwia dokładne zblendowanie nawet najtwardszych owoców na kremową, gładką masę. Spożywanie warzyw i owoców w postaci koktajli pomaga przyswoić dużą ilość witamin i składników odżywczych. Koktajl z łatwością przelać można do butelki i zabrać ze sobą do pracy lub szkoły. To zdecydowanie zdrowsza opcja niż zakup gotowej kanapki z tłustym sosem w drodze do pracy.

Dodatkowe funkcje i zalety blendera kielichowego

Czym wyróżnia się blender kielichowy Blendtec Designer 725? Do jego największych zalet należy zaliczyć ostrze, którego nie ma potrzeby ostrzyć. Nie będzie ono również nigdy potrzebowało wymiany. Dodatkowo ów blender posiada łatwy w obsłudze, dotykowy panel, który umożliwia uruchomienie odpowiedniego programu oraz regulację szybkości pracy ostrza. Cyfrowy wyświetlacz informuje natomiast o wszelkich błędach, które mogą pojawić się podczas pracy blendera kielichowego. Dzięki temu można zatrzymać pracę urządzenia, zanim dojdzie do nieodwracalnego uszkodzenia sprzętu. Nie można nie wspomnieć również o eleganckim designie i trwałych materiałach, które zostały wykorzystane do budowy każdej części blendera. Sam kielich został wykonany z takich materiałów, by nie pochłaniał intensywnie pachnących potraw, które się w nich przygotowuje. Kupiony produkt zostaje objęty gwarancją aż na 8 lat, co przewyższa 4-krotnie długość zazwyczaj oferowanej przez producentów gwarancji.

You may also like