lotnisko

Wybierasz się w służbową podróż samolotem lub wylatujesz z Krakowa na wakacje i nie chcesz spóźnić się na lotnisko? Skorzystaj z bezpiecznego rozwiązania w postaci firmy transportowej, która kompleksowo dowiezie Cię do Balic.

Czynności wykonywane przed odlotem takie jak odprawa, przejście kontroli bezpieczeństwa bądź wszystkie inne procedury zajmują bardzo dużo czasu. Dlatego też warto wcześniej zastanowić się, o której godzinie i w jaki sposób dotrzeć na lotnisko, aby nie stresować się niepotrzebnie w dniu ważnego wyjazdu. Firma Misiek Taxi oferuje transfer na lotnisko Balice z każdego zakątka małopolski. Podróż taxi do doskonały pomysł z wielu powodów. Dzięki wieloletniej działalności firmy profesjonalni kierowcy bezproblemowo dowiozą Cię do celu, a wysoki komfort jazdy zapewnią nasze samochody przystosowane zarówno do krótkich, jak i długich podróży.

Procedury wykonywane w trakcie odprawy na lotnisku to m.in.:

  • kontrola dokumentów,
  • nadanie bagażu rejestrowanego,
  • wygenerowanie karty pokładowej,
  • sprawdzenie dowodu osobistego lub paszportu,
  • przejście przez bramki kontrolne.

Zazwyczaj należy pojawiać się na lotnisku kilka godzin przed planowanym odlotem. Jeśli nie posiadasz samochodu lub zwyczajnie nie chcesz zostawiać go na parkingu przy lotnisku, skorzystaj z usług niezawodnej firmy zajmującej się przewozem – Misiek Taxi. Transfer na lotnisko Balice z naszą firmą to najwyższa jakość usług, oszczędność czasu oraz pewność, że pasażer punktualnie dotrze na miejsce i zdąży na odprawę na czas.

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Aport znajduje się w Balicach, niecałe 11 kilometrów od centrum Krakowa. 27 lat temu lotnisko otrzymało imię Jana Pawła II. To właśnie w tym miejscu zazwyczaj odbywały się uroczystości takie jak powitania bądź pożegnania Papieża. Na terenie lotniska znajduje się również płaskorzeźba poświęcona Ojcu Świętemu. Dodatkowo na lotnisku w Balicach działa Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport (CEL). Jest to ośrodek edukacyjny, w którym najmłodsi mogą dowiedzieć się jak funkcjonuje lotnisko, jakie procedury na nim obowiązują , a także uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat tego:

  • jak zachowywać się na pokładzie,
  • jak bezpiecznie podróżować,
  • w jaki sposób spakować bagaż podręczny,
  • jak dotrzeć na lotnisko,
  • jak wygląda i co należy przygotować przed odprawą.

Transfer na lotnisko Kraków – udając się w jakąkolwiek podróż, warto zatem pomyśleć o transporcie. Firma przewozowa Misiek Taxi to idealny wybór dla osób, które potrzebują transferu na lotnisko Kraków-Balice. Nasza firma wywodząca się z miejscowości Rabka-Zdrój działa na terenie całego Podhala i województwa małopolskiego. A doświadczeni kierowcy zapewniają bezpieczny transport w korzystnej cenie.

You may also like