noworodek

Narodziny dziecka to niebywała radość, ale też dużo spraw organizacyjnych. Jedną z nich jest zakup potrzebnych akcesoriów. Do podstaw należy tutaj wózek czy fotelik samochodowy. Dzięki czołowym producentom nie trzeba dziś wydawać pieniędzy na każdą rzecz z osobna. Można zdecydować się na wersję ekonomiczną, a jednocześnie bardzo trwałą, taką jak wózek dziecięcy 3 w 1.

Wózek dziecięcy to podstawa wyposażenia, gdy w domu pojawia się noworodek. Bez takiego sprzętu trudno wyobrazić sobie spacery czy podróżowanie, podczas których maluch chłonie i poznaje świat. Taki wózek powinien być w pełni dopasowany do potrzeb nie tylko dziecka, ale i rodziców. Normalne jest też to, że gdy dziecko rośnie, konieczna jest zmiana wózka. Z gondoli na wózek spacerowy. Można jednak uniknąć ponownego zakupu, decydując się na trwały i bezpieczny wózek 3 w 1.

Wózki dziecięce 3 w 1 – z czego się składają

Konstrukcja stelażu wózka 3 w 1 jest tak przemyślana, aby w pierwszych miesiącach życia mógł być on gondolą, a z biegiem czasu stał się spacerówką. Siedzisko spacerowe takiego wózka jest odpowiednie w momencie, gdy dziecko potrafi już siedzieć i bardzo chce podczas spacerów właśnie z tej pozycji poznawać świat. Dodatkowo wózki dziecięce tego typu mają nosidełko, które może pełnić funkcję fotelika samochodowego. Warto dodać, że wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem samochodowym stały się też bardzo popularne z tego powodu, że oferowany w takim zestawie fotelik to bezpieczny fotelik samochodowy.

Wózek dziecięcy 3 w 1 – zalety

Bez wątpienia zaletą wózka dziecięcego 3w1 jest to, że nie trzeba tracić pieniędzy ani czasu na zakup oddzielnego wózka typu gondola, typu spacerówka i fotelika samochodowego. Taki wózek to wózek wielofunkcyjny. Dzięki niemu łatwiejsze będzie transportowanie dziecka nie tylko podczas spacerów, ale i podczas jazdy autem. Wózki wielofunkcyjne są wybierane jako bardzo pomocne, gdy nie tylko z dzieckiem często wyjeżdżamy, ale także wtedy, gdy na co dzień często poruszamy się autem z małym pasażerem. Dzięki konstrukcji wózka dziecięcego – obecności i gondoli, i siedziska spacerowego – wózek posłuży nam przez 3–4 lata. W związku z tym na pewno nie przegapimy momentu konieczności zmiany wózka i nie będziemy go szukać na szybko. Będzie on po prostu zawsze pod ręką. Co ważne dla rodziców i dla ich spokojnej głowy, stelaż wózka 3 w 1 i jego poszycie są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dzięki czemu takie wózki są uznawane za bezpieczne wózki dziecięce.

Wózki dziecięce 3w1 – na co zwrócić uwagę przy zakupie

A jak wybrać najlepszy wózek dziecięcy 3 w 1? Dla wielu osób ważne jest to, jaka jest waga wózka. Lekki stelaż wózka pozwala na bezproblemowe wnoszenie go np. po schodach. Producenci wózków dziecięcych oferują też wózki tego typu o różnych rodzajach kół i rodzajach gondoli. Komfortowa gondola to podstawa w pierwszych miesiącach życia dziecka. Również na ten aspekt warto zwrócić uwagę przy zakupie wózka. Ze względu na bezpieczeństwo dziecka, należy też przyjrzeć się temu, jaka jest dopuszczalna maksymalna waga dziecka, które może być w wózku przewożone, a także jakie wózek ma dodatkowe akcesoria zapewniające bezpieczeństwo. Czy należą do nich nich np. regulowany podnóżek, dodatkowe szelki i pasy. Bezwzględną podstawą są bezpieczne i trwałe hamulce. Nowoczesne wózki do przewożenia dziecka powinny też posiadać określone atesty bezpieczeństwa.  Warto skorzystać z szerokiej oferty wózków 3 w 1 https://dzieciecyswiat.com.pl/Wozki-dzieciece-3w1-c428, tak by wybrać ten, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania i będzie dla naszego dziecka najodpowiedniejszy.

You may also like