monitor

Oglądanie filmów i seriali, rozgrywka online, śledzenie ekscytujących wydarzeń sportowych – co zrobić, by zapewnić sobie lepsze doznania podczas tych czynności? Podstawą jest monitor o odpowiednich parametrach. Postaw na produkty od Samsunga, które pozwolą Ci cieszyć się rozrywką.

Samsung Curved 27” 144 Hz – bezramkowy ekran dla graczy i nie tylko

Dostępny w ofercie Samsunga model CJG50 wyróżnia się nie tylko pod względem specyfikacji, lecz także stylistyki. Jest to monitor wyposażony w bezramkową obudowę, co pomaga użytkownikowi w skupieniu się na filmie, serialu czy grze. Takie rozwiązanie pozwala lepiej wykorzystać miejsce dostępne na ekranie, by pomóc użytkownikowi zanurzyć się w rozgrywce lub treściach wideo. Monitor Samsung Curved 27” 144 Hz charakteryzuje się także zakrzywionym ekranem, który przekłada się na większy komfort użytkowania.

Zakrzywiona matryca pozwala zmniejszyć zmęczenie oczu dzięki lepszemu dostosowaniu kątów widzenia do fizyki ludzkiego oka. Tego typu konstrukcja pozwala także zapewnić bardziej naturalne pole widzenia – w parze z bezramkową obudową immersja może zatem stać na niezwykle wysokim poziomie. Dzięki temu monitor doskonale sprawdza się zarówno podczas grania, jak i w trakcie oglądania ulubionych filmów i seriali.

Samsung 144 Hz – monitor z płynnym obrazem

Co jeszcze sprawia, że warto postawić właśnie na ten model? To między innymi wysoka częstotliwość odświeżania obrazu, która wynosi tutaj aż 144 Hz. Oznacza to, że w każdej sekundzie monitor jest w stanie zaktualizować wyświetlane treści właśnie 144 razy. To z kolei przekłada się na płynne przedstawienie ruchu w grach oraz podczas oglądania wideo. Wysoką wartość tego parametru docenią nie tylko gracze, lecz także osoby, które lubią śledzić intensywną rywalizację sportową, gdzie każdy ułamek sekundy ma znaczenie. Wszystko to jest wspierane przez rozdzielczość WQHD (2 560 × 1 440) oraz kontrast na poziomie 3 000:1. W celu poznania pełnej specyfikacji monitora Samsung Curved 27” 144 Hz odwiedź stronę producenta.

Jakie jeszcze rozwiązania oferuje Samsung? 144 Hz – monitor z takim odświeżaniem to świetny wybór dla graczy

W ofercie producenta znajdziemy również liczne inne modele, które mogą zapewnić  wrażenia w trakcie rozgrywki czy oglądania filmów. To niejedyne urządzenie z taką częstotliwością odświeżania, które proponuje Samsung. 144 Hz – monitor, który zapewnia taką wysokość parametru, można nabyć także w wersji z większą przekątną ekranu. Warto zwrócić uwagę na model CJG51, który oferuje zbliżone parametry do wcześniej opisywanego urządzenia, jednak wyróżnia się przekątną ekranu wynoszącą 32”. 

Obydwa modele oferują funkcje takie jak tryb gier, który sprawdzi się przede wszystkim w tytułach z kategorii FPS. Jego działanie polega na optymalnym dopasowaniu współczynników kontrastu, poziomu gamma, ostrości oraz nasycenia koloru. Głęboka czerń, wysokie tempo odświeżania oraz parametry wyświetlania obrazu sprawiają, że podane propozycje firmy Samsung sprawdzą się nie tylko w grach, lecz także filmach i serialach.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

You may also like