znak

Szukasz ręczników papierowych o wysokiej chłonności? Sprawdź, jak wybrać jednorazowe ręczniki papierowe, by zapewnić gościom komfort korzystania z łazienki. Gdzie ręczniki papierowe składane znajdą swoje zastosowanie?

Ręczniki papierowe ZZ – co je wyróżnia?

Ręczniki papierowe składane ZZ to model o wysokiej funkcjonalności. Nie tylko idealnie chłoną wilgoć, ale też świetnie zbierają kurz oraz inne zabrudzenia. Jeśli w Twoim warsztacie wszystkie ścierki pokrywa warstwa oleju i smarów, wypróbuj jednorazowe ręczniki składane ZZ. Doskonale pochłaniają plamy, które są wręcz niemożliwe do usunięcia za pomocą wielorazowych ściereczek. To wysokiej jakości ręczniki, pakowane w dużych ilościach, dzięki czemu nie zabraknie ich, gdy są najbardziej potrzebne. Szeroki wybór ręczników papierowych, od białych po brązowe, zadowoli każdego.

Ręcznik papierowy w miejscu publicznym

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu zakładów bez ręczników papierowych na podorędziu. Jednorazowe ręczniki papierowe pozwalają podnosić standard higieny w różnych miejscach publicznych, m.in. na imprezach masowych czy w toaletach publicznych. Ręczniki ZZ mogą być stosowane zarówno w specjalnych podajnikach, jak i luzem. Ich ogromnym atutem jest możliwość wyciągnięcia jednego listka przy pomocy jednej ręki bez konieczności dotykania następnego. Dzięki temu ograniczamy do minimum ryzyko przeniesienia bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Odpowiednio używane bardziej higieniczne niż popularne suszarki do rąk, skracając przy tym czas potrzebny do dokładnego osuszenia dłoni.

Zastosowanie ręczników papierowych składanych w Twojej firmie

Ręczniki papierowe ZZ to szeroki wybór produktów, które sprawdzą się także w przypadku większych wyzwań. Usuwanie na bieżąco kurzu, smarów i cięższych zabrudzeń przedłuża żywotność maszyn oraz komfort pracy. Dlatego ręczniki papierowe można spotkać także w warsztatach samochodowych, w branżach związanych z żywnością i przetwórstwem. Wygodne i produkowane z czystej celulozy, ręczniki papierowe świetnie przystosują się do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Ręczniki papierowe w atrakcyjnej cenie

Ręczniki papierowe składane powstają z celulozy lub z makulatury, dzięki czemu możesz mieć bezpośredni wpływ na środowisko. To produkty wytrzymałe i wysoce chłonne, sprawdzone m.in. przez firmy sprzątające i mechaników samochodowych. Dostosowane do najpopularniejszych na rynku podajników, zapewnią także komfort Twoim klientom w trakcie wizyty w toalecie. Zapewniamy niskie ceny już przy zamówieniu minimalnych ilości.

You may also like