kamera

Orllo Goodcam z10 zachwyci Cię jakością obrazu oraz swoim zasięgiem.

Typowa kamera na zewnątrz zapewnia kontrolę do 100 metrów. Jeśli masz do zabezpieczenia hale, parking, dużą posesję jest to idealny sprzęt dla Ciebie.

Do wyboru mamy kilka modeli, na przykład:

Jakość i precyzja

Wysoka klasa szczelności IP66 pozwoli Ci na większą dowolność montażu kamery. Nie musisz szukać miejsca osłoniętego przed deszczem czy śniegiem. Jest ona wodoszczelna i odporna na wnikanie kurzu.

Orllo goodcam z10 posiada inteligentny system wykrywania postaci. Zmniejsza to ryzyko fałszywych alarmów, które zdarzają się w przypadku kamer z niższej półki cenowej.

Kamera posiada obrotowa głowice 355 stopni w poziomie oraz 95 w pionie. Po wykryciu intruza kamera będzie podążać za nim dzięki autotrackingowi. Po zakończonej obserwacji powróci do pierwotnych ustawień.

Rozdzielczość obrazu 4 Mpix plus 18-krotny zoom optyczny to świetna jakość. W przybliżeniu kamera nie traci na ostrości do 100 metrów. A to naprawdę dobry wynik. Dzięki takim parametrom będziesz miał pod kontrolą spory obszar i bez problemu sprawdzisz interesujący Cię szczegół.

Tryb nocny działający na podczerwień do 45 metrów.

Kontrola na odległość

Orllo goodcam z10 obsługiwana jest za pomocą polskojęzycznej aplikacji O-KAM. Prosta w instalacji oraz obsłudze daje kontrolę z każdego miejsca na świecie. Za pomocą smartfona możesz ustawić dźwięk alarmu oraz masz stały dostęp do nagrań zapisywanych na karcie pamięci SD. Kamera orllo goodcam z10 obsługuje karty od 32GB do 256GB. Po wykryciu ruchu kamera wysyła powiadomienia PUSH, EMAIL.

Funkcja domofonu

Orlloo goodcam z10 wyposażona  w mikrofon oraz głośnik. Dzięki nim mamy możliwość nie tylko zobaczyć co się w danym momencie dzieje, ale również możemy to usłyszeć. Mikrofon natomiast umożliwia nam konwersacje. Funkcja dwukierunkowej rozmowy to możliwość komunikacji z gościem lub możliwość odstraszenia intruza. I wszystko to dostępne w jednym bezprzewodowym, wyposażonym w Wi-Fi urządzeniu.

You may also like