BMW

BMW to globalny koncern, który od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości auta. Nie inaczej jest w przypadku modelu BMW seria 7 limuzyna. Wiele wskazuje na to, że BMW z serii 7 to umiejętne połączenie elegancji oraz wygody podczas codziennego użytkowania. Na jakie parametry BMW z serii 7 warto szczególnie zwrócić uwagę? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

BMW seria 7 limuzyna — co może nam zaoferować ten model auta?

W zasadzie nie powinno nikogo zaskakiwać, że samochód BMW z serii 7 limuzyna to pojazd, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Taki stan rzeczy wynika z prostej przyczyny — jest to model, którego użytkowanie daje wiele korzyści posiadaczowi. Oto przykładowe zalety opisywanego modelu samochodu:

  • innowacyjna technologia „Great Entrance Moments” — dzięki temu rozwiązaniu auto „wita” swojego kierowcę z użyciem świateł. Great Entrance Moments to możliwość konfiguracji scenariusza, według którego auto będzie reagować na zbliżającego się właściciela. Technologia ta to nie tylko rozwiązanie atrakcyjne z technicznego punktu widzenia. To również sposób wykonania reflektorów (kryształowe) oraz podświetlana atrapa chłodnicy (Iconic Glow) stanowią elementy, które zapewniają niepowtarzalne wrażenia wizualne;
  • ekran 8K o przekątnej wynoszącej 31,3 cala. Taki stan rzeczy oznacza, że pasażerowie pojazdu mogą cieszyć się seansem filmowym w dobrej jakości.

Dlaczego samochód BMW z serii 7 to auto, które świetnie wygląda?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Jest to możliwe dzięki nietuzinkowemu nowoczesnemu wyglądowi. Chromowane elementy w połączeniu z opływowymi kształtami i świetnie wykonanymi reflektorami to elementy, które składają się na to eleganckie, a jednocześnie futurystyczne auto.

Całości dopełnia niepowtarzalne wnętrze. Składają się na nie między innymi: wygodne fotele Executive Lounge, panel interakcyjny kierowcy z ekranem o przekątnej 14,9 cala oraz panoramiczny dach.

Nie tylko wygląd jest ważny. Parametry techniczne to kolejny atut limuzyny BMW z serii 7

Świetny wygląd to ważny, ale nie jedyny atut charakteryzujący opisywany samochód. Oprócz tego na uwagę zasługują także aspekty techniczne. Korzystanie z pojazdu BMW z serii 7 oznacza między innymi:

  • moc silnika na poziomie wynoszącym aż do trzystu koni mechanicznych;
  • emisję dwutlenku węgla na poziomie wynoszącym od 182 do 157 gramów na kilometr (cykl mieszany WLTP).

Limuzyna BMW z serii 7 osiąga prędkość stu kilometrów na godzinę w czasie wynoszącym zaledwie 6,3 sekundy. Taki stan rzeczy oznacza, że auto świetnie sprawdzi się zarówno podczas wykonywania zadań biznesowych (spotkania z kontrahentami itp.), jak i w ramach szybkiej, brawurowej jazdy. Zużycie paliwa wynosi 6,9-5,9 litra na każde przejechane sto kilometrów (dane szacunkowe).

Jak sfinansować zakup BMW serii 7 limuzyna?

Opisywane auto nie należy do najtańszych modeli samochodów. Wręcz przeciwnie — jest to górna półka cenowa. Jeśli zatem nie jesteś w stanie w danym momencie ponieść tak znacznego wydatku, nie oznacza to jeszcze, że cieszenie się urokami tego samochodu nie jest możliwe. Dopuszczalne jest skorzystanie z finansowania w postaci np. leasingu.

Co ważne, takie rozwiązanie jest dostępne nie tylko dla przedsiębiorców — mogą z niego skorzystać również osoby zatrudnione na etacie, w tym na przykład wysokiej klasy specjaliści. Więcej informacji na temat oferty można otrzymać w ramach kontaktu z salonem (serwis BMW Kraków).

Atutem finansowania w ramach BMW Comfort Lease jest między innymi możliwość konfiguracji warunków umowy. Klient może wpłacić, zależnie od swoich aktualnych możliwości, od 0% do 35% wartości auta w ramach wkładu własnego. Okres finansowania może wynosić od dwudziestu czterech do nawet sześćdziesięciu miesięcy. To jeszcze nie wszystko. Poziom opłat leasingowych jest ustalany m.in. w oparciu o przewidywany średnioroczny przebieg auta (ustalany w kilometrach). Dzięki temu możliwe jest dostosowanie kosztów z uwzględnieniem własnych preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like