ciało

Uporczywa tkanka tłuszczowa potrafi gromadzić się w wielu partiach ciała. Nadmiar kilogramów prowadzi do powstawania kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Ale czy są skuteczne i szybkie sposoby na schudnięcie z brzucha? Czy jest rozwiązanie dla osób, które nie lubią ćwiczyć? I czy da się schudnąć bez ćwiczeń?

Wiele ludzi zmaga się z nadprogramowymi kilogramami i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jednak jest kilka sposobów na szybkie odchudzanie. Wystarczy zmienić kilka nawyków, wprowadzić odpowiednią dietę, ćwiczenia oraz zabiegi, aby cieszyć się smukłą sylwetką.

Jak szybko schudnąć z brzucha?

Aby szybko zredukować wystający brzuszek należy zredukować złe nawyki, które często niweczą wysiłek związany z odchudzaniem.

Podczas odchudzania ważne jest odpowiednie wysypianie się. Jest naukowo przebadane, że osoby które mają niedobory snu posiadają zwiększony apetyt i zaburzenia w wydzielaniu hormonów odpowiedzialnych za łaknienie i uczucie głodu. Dlatego ważne jest, aby sen trwał minimum 7-8h.

Podczas procesu odchudzania ważne jest, aby zwracać uwagę na odpowiednio zbilansowane posiłki. Ważne jest, aby unikać produktów bogatych w cukier, sól oraz niezdrowe tłuszcze. Te składniki przyczyniają się do odkładania się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo pomocne może okazać się spożywanie posiłków na mniejszych talerzach. Taka zmiana pozwoli zjeść mniej, a zarazem oszukać mózg i poczuć szybciej sytość.

Dla osób zastanawiających się jak szybko schudnąć z brzucha niezbędne jest wprowadzenie aktywności fizycznej. Najlepsze efekty dają ćwiczenia interwałowe podczas których pracują mięśnie całego ciała. Dzięki temu całe ciało się wyszczupla i wzmacnia, a tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana. Do tego typu ćwiczeń należą pływanie, bieganie i jazda na rowerze.

A jak szybko schudnąć bez ćwiczeń?

Dla osób nie lubiących ćwiczyć doskonałą alternatywą jest uzupełnienie diety odchudzającej o zabiegi wyszczuplające. Do najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających sylwetkę należą:

  •         Ems – elektrostymulacja mięśni. Jest to nieinwazyjny zabieg mający na celu rozbudowanie tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu. Zabieg polega na stymulowaniu mięśni za pomocą specjalnych elektrod. 30 minutowy zabieg można porównać do 2 godzinnego treningu na siłowni lub wykonania 20 tysięcy brzuszków.
  •         Icoone jest to zabieg modelujący sylwetkę bazujący na masażu próżniowym. Każdy zabieg składa się z 20 minutowego drenażu całego ciała oraz opracowania najbardziej problematycznych okolic ciała. W wyniku zabiegu dochodzi do wymodelowania sylwetki, redukcji cellulitu, zatrzymywania się wody w organizmie oraz obrzęków i redukcji kilku cm w obwodach.

Zatem jak schudnąć bez ćwiczeń? Postaw na dietę i zapisz się na zabieg wyszczuplający EMS lub Icoone!

You may also like